BIAŁOSTOCKI KLUB OYAMA KARATEOYAMA MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA KARATEOYAMA INTERNATIONAL KARATE FEDERATIONZobacz mapę strony

Wersja Beta

Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Oyama Karate w semi-knockdown

2010-11-20|Łask| Zobacz galerię zdjęć: Obejrzyj galerięwróć do listy

Relacja z zawodów:

W minioną sobotę, tj. 20 listopada w Łasku odbył się Puchar Polski juniorów i seniorów w Oyama Karate w konkurencji semi-knowdown. Zawodnicy z Białostockiego Klubu Oyama Karate przywieźli trzy puchary. Debiutujący Maciej Laszuk zajął w kategorii juniorów młodszych do 65 kg trzecie miejsce. Natomiast wśród juniorów starszych, bezkonkurencyjny okazał się Patryk Zabrocki, który w kategorii wagowej powyżej 80 kg zajął pierwsze miejsce.
W walkach seniorów najlepiej wypadł Robert Choiński, który w kategorii wagowej do 80 kg dla zawodników powyżej 2 kyu, zajął drugie miejsce. W zawodach startowało 186 zawodników reprezentujących 36 klubów karate.