BIAŁOSTOCKI KLUB OYAMA KARATEOYAMA MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA KARATEOYAMA INTERNATIONAL KARATE FEDERATIONZobacz mapę strony

Wersja Beta

XIII Mistrzostwa Polski Juniorów OYAMA PFK w semi-knockdown

2010-05-22|Piotrków Trybunalskiwróć do listy

Relacja z zawodów:

W minioną sobotę tj. 22.05.2010r w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się po raz trzynasty Mistrzostwa Polski Juniorów Oyama Polskiej Federacji Karate. Do zawodów przystąpiło 109 zawodniczek i zawodników z 31 klubów Oyama Karate i Kyokushin Tezuka Grup. W zawodach tych wzięła udział reprezentacja Białostockiego Klubu Oyama Karate. Najlepiej wśród Naszych zawodników wypadł Artur Milewski uczeń pierwszej klasy IV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku, który w kat. wag. do 65 kg wśród juniorów starszych (przedział wiekowy 16-18 lat) wygrał trzy kolejne walki i został Mistrzem Polski. W nagrodę otrzymał efektowny puchar, medal i nagrodę rzeczową. Artur w tym sezonie startowym zajął już pierwsze miejsce na Pucharze Polski Oyama Karate. Drugi nasz zawodnik Patryk Zabrocki startujący również w kategorii juniorów starszych do 75kg zajął trzecie miejsce.