BIAŁOSTOCKI KLUB OYAMA KARATEOYAMA MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA KARATEOYAMA INTERNATIONAL KARATE FEDERATIONZobacz mapę strony

ARCHIWUM BIAŁOSTOCKIEGO KLUBU OYAMA KARATE

Wersja Beta

XV Mistrzostwa Polski Oyama PFK w knockdown oraz Ogólnopolski Turniej Seniorów Oyama Karate

2010-05-08|Wadowice| Zobacz galerię zdjęć: Obejrzyj galerięwróć do listy

Relacja z zawodów:

W minioną sobotę 8.05.2010r. w Wadowicach odbyły się XV Mistrzostwa Polski seniorów Oyama Polskiej Federacji Karate oraz Ogólnopolski Turniej Seniorów Oyama Karate. W obu tych zawodach wzięli udział zawodnicy Białostockiego Klubu Oyama Karate. W Ogólnopolskim turnieju najlepiej z białostockiej drużyny zaprezentował się Robert Choiński, który w kategorii wagowej do 80 kg, po wygraniu dwóch pojedynków zajął drugie miejsce. Natomiast Dawid Kiszycki w XV MP w kategorii wagowej do 90kg zajął również drugie miejsce. Uległ jedynie zawodnikowi z Kozienic po bardzo wyrównanej finałowej walce. O ostatecznym wyniku zadecydowało łamanie desek w dogrywce. W uznaniu licznych i znaczących sukcesów zawodników Białostockiego Klubu Oyama Karate, Oyama Polska Federacja Karate powierzyła organizację przyszłych XVI Mistrzostw Polski białostockiemu ośrodkowi.

Sukcesy BKOK:

II miejsce - Dawid Kiszycki - kategoria knockdown do 90 kg (MP Oyama PFK)
II miejsce - Robert Choiński - kategoria semi-knockdown do 80 kg (Ogólnopolski Turniej Seniorów)