BIAŁOSTOCKI KLUB OYAMA KARATEOYAMA MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA KARATEOYAMA INTERNATIONAL KARATE FEDERATIONZobacz mapę strony

Wersja Beta

World Kanreikai YUKAN Ultimate Karate Championships

2009-04-25|Montreal - Kanadawróć do listy

Relacja z zawodów:

W miniony weekend w Montrealu, w Kanadzie odbyły się międzynarodowe zawody YUKAN Ultimate Karate Championships. Polska pojechała z pięcioosobową reprezentacją, w której znalazł się Dawid Kiszycki z Białostockiego Klubu Oyama Karate. Dawid udowodnił, że jego wybór do kadry to nie przypadek i po znakomitych walkach zajął drugą lokatę na turnieju w kategorii open (plus 81kg). Drogę do finału przebył w znakomitym stylu wygrywając swoje walki przed czasem. W ostatnim starciu, po pięknym i emocjonującym pojedynku musiał jednak uznać wyższość zawodnika gospodarzy. Pozostali zawodnicy Oyama PFK zdobyli 3 medale. Łukasz Światowski z Sosnowca wywalczył złoto w kategorii lekkiej. Srebro zdobyli: Anna Kołodziej-Plewka, Lubliniec (kat. do 65 kg.) oraz Damian Krupka, Wadowice (kat.do 81 kg.). Rafał Krupka, Wadowice i Łukasz Mazur, Jelenia Góra odpadli w eliminacjach.