BIAŁOSTOCKI KLUB OYAMA KARATEOYAMA MIĘDZYNARODOWA FEDERACJA KARATEOYAMA INTERNATIONAL KARATE FEDERATIONZobacz mapę strony

Wersja Beta

IX Mistrzostwa Polski Seniorów PFK w knockdown

2004-03-21|Piekary Śląskiewróć do listy

Relacja z zawodów:

Już po raz IX odbyły się M.P. Seniorów w knockdown (kontaktowym) karate. Zawody przeprowadzono w niedzielę, 21.03.2004r. w Piekarach Śląskich. Na starcie stanęła czołówka najlepszych karateków obu organizacji. Zawody rozegrane były systemem pucharowym. Tym razem Białystok reprezentowała dwu osobowa drużyna. Obaj karatecy pomyślnie przeszli eliminacje. Jednak do ćwierćfinału dotarł tylko jeden białostocki zawodnik, debiutant BARTOSZ FIEDUCIK startujący w kat. Wagowej powyżej 80 kg. Po bardzo zaciętych pojedynkach zajął ostatecznie trzecie miejsce i zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów.